Listopad 2011

jak se máš?

11. listopadu 2011 v 18:38 | Jail. |  Ms. Admin
nazdárek.
tak jsem tu. zase sem píšu. snažím se abych aspoň něco dodržovala.

kdybyste se mě teď zeptali, jak se mám, asi bych se musela chvíli zamyslet než bych jednoznačně a jednoslovně odpověděla. mám fakt smíšený pocity. moje hlava je jedna velká D1čka po který jezdí miliarda aut sem a tam a tvoří se kolony. (asi se dám na básničinu...) nevim, jestli za to může to, že sem dneska měla nehorázně vytlemenej trénink, sem fakt strašně unavená, po padesáti letech mi zase píše jeden 'kamarád' (myšleno v lepším smyslu slova (: ) a nebo protože se se mnou dneska snažila 'usmířit' ta [****]. kašlu na ni, ale to už jsem asi říkala, že?

pátek, večer. fakt neexistuje mnoho kombinací, co by mně přinutilo k pravému nefalšovanému úsměvu. (TY a JÁ je jen značná část z nich.)

možná že vám tady toho říkám až moc na to, že vás vůbec neznám, ale dokud nepřidám fotku a svoji adresu, tak to nám obou může bejt.... někde jinde, řekněme.

právě si pouštim Welcome to St. Tropez. znala jsem to asi miliardu let předtím, ale až teď, když to všude hrajou se mi to začlo líbiiiiiiiiiiit.

____________________________________________________________
další věci dopíšu později, nechce se mi psát.

do you hear me? i'm talking to YOU!

10. listopadu 2011 v 21:50 | Jail. |  Ms. Admin


čau. prostě čau.
chápu, že po tom, co se několik miliard let neozvu je "čau" trochu... jak to říct. není to profesionální, ale lepší pozdrav mně v tuhle chvíli nenapadá. slovo "čau" nesnášim, ale je mi to jedno. měním přezdívku. Jail. fakt trapný jméno, ale komu na tom záleží? příště za moje jméno nepište úchylárny a možná tam zůstane to ještě trapnější. fakt dík, tyjo.

náladička? na bodu mrazu. omlouvám se že takovýhle depresivitárny šířím po těch vašich krásných růžových blozích s šířkou stránky 1 pixel a s pozadím 'cute cupcakes s ňuňu očíčkama', ale je to MŮJ blog.

posloucháte mě vůbec někdo? to, že když vám někde napíšu a vy se dáte do offlinu a nic mi neřeknete by se ještě dalo přehlížet, ale to že já vám jednou řeknu o mým problému a vy mě ignorujete a začnete se mi (v lepším případě) plíst do řeči nebo (v horším případě) prostě odejdete... ? je mi z vás fakt na blití.

a co ty, nádherná osobo XY? myslíš si, že se z tebe pose*u do vejšky když mi řekneš že sem umělá? no tak se možná každej den netvářim jak @*!<"= jako ty, ale mám dobrou náladu. nemám tě ráda. nikdy jsem tě ráda neměla. nikdy tě mít ráda nebudu. a sedni si klidně na zadek a dělej ze sebe zase chudinku, ale já na tebe kašlu, jako ses vykašlala ty na mě.

_________________
ha, ha, ha. právě si připadám jak nehorázná ímou, která půjde za chvíli skočit z mostu. nejsem taková. jenom mám špatnou náladu a musím to ze sebe dostat. a komu jinýmu to mám říct? možná to prostě občas potřebuju říct těm majitelkám blogu s růžovejma poníkama a affíčkama.

PS: nechte mě bejt. pište si sem klidně reklamy a cokoliv, hlavně mě nechte na pokoji.