do you hear me? i'm talking to YOU!

10. listopadu 2011 v 21:50 | Jail. |  Ms. Admin


čau. prostě čau.
chápu, že po tom, co se několik miliard let neozvu je "čau" trochu... jak to říct. není to profesionální, ale lepší pozdrav mně v tuhle chvíli nenapadá. slovo "čau" nesnášim, ale je mi to jedno. měním přezdívku. Jail. fakt trapný jméno, ale komu na tom záleží? příště za moje jméno nepište úchylárny a možná tam zůstane to ještě trapnější. fakt dík, tyjo.

náladička? na bodu mrazu. omlouvám se že takovýhle depresivitárny šířím po těch vašich krásných růžových blozích s šířkou stránky 1 pixel a s pozadím 'cute cupcakes s ňuňu očíčkama', ale je to MŮJ blog.

posloucháte mě vůbec někdo? to, že když vám někde napíšu a vy se dáte do offlinu a nic mi neřeknete by se ještě dalo přehlížet, ale to že já vám jednou řeknu o mým problému a vy mě ignorujete a začnete se mi (v lepším případě) plíst do řeči nebo (v horším případě) prostě odejdete... ? je mi z vás fakt na blití.

a co ty, nádherná osobo XY? myslíš si, že se z tebe pose*u do vejšky když mi řekneš že sem umělá? no tak se možná každej den netvářim jak @*!<"= jako ty, ale mám dobrou náladu. nemám tě ráda. nikdy jsem tě ráda neměla. nikdy tě mít ráda nebudu. a sedni si klidně na zadek a dělej ze sebe zase chudinku, ale já na tebe kašlu, jako ses vykašlala ty na mě.

_________________
ha, ha, ha. právě si připadám jak nehorázná ímou, která půjde za chvíli skočit z mostu. nejsem taková. jenom mám špatnou náladu a musím to ze sebe dostat. a komu jinýmu to mám říct? možná to prostě občas potřebuju říct těm majitelkám blogu s růžovejma poníkama a affíčkama.

PS: nechte mě bejt. pište si sem klidně reklamy a cokoliv, hlavně mě nechte na pokoji.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Proč je havran jako psací stůl?

Nemám ani nejmenší ponětí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama