Ms. Admin

UPDATE - Jak žiju :)

18. listopadu 2012 v 13:29 | no_name
ahoj všichni:)
asi bych měla začít nějakou omluvou typu "promiňte, že jsem tu skoro... éé... cože, jak dlouho jsem tu vlastně nebyla??"
nebudu vám říkat, jak se blogaření změnilo a že všichni ti lidi, se kterýma jsem tu byla ráda... jak jsou pryč :)
za ty tři roky tohohle blogu jsem poznala TOLIK skvělých lidí, že si to ani neumíte představit :)

a teď, nedělní odpoledne a já si po... neříkejte mi, že to je půlrok?... vzpomenu na tenhle blog. blbej název, blbej design... blbý všechno, co jsem předtím tak milovala upravovat.

takže, mám dvě možnosti:) buď to tady můžu dát dopořádku, nebo si můžu založit novej blog nebo (aha, tak tři možnosti) se tady na to můžu prostě vykašlat a přijít sem zase za půl roku :D:D

každopádně, pod tenhle článek si pište co chcete, klidně i reklamy, cokoli a pokud se rozhodnu, že tady s tím pokročím, tak čekejte další články.

adieu!

Něco k dobru.

6. prosince 2011 v 8:39 | Viwia°
nevšímejte si toho.

Hafici.cz
Miciny.cz Konicci.cz

jak se máš?

11. listopadu 2011 v 18:38 | Jail.
nazdárek.
tak jsem tu. zase sem píšu. snažím se abych aspoň něco dodržovala.

kdybyste se mě teď zeptali, jak se mám, asi bych se musela chvíli zamyslet než bych jednoznačně a jednoslovně odpověděla. mám fakt smíšený pocity. moje hlava je jedna velká D1čka po který jezdí miliarda aut sem a tam a tvoří se kolony. (asi se dám na básničinu...) nevim, jestli za to může to, že sem dneska měla nehorázně vytlemenej trénink, sem fakt strašně unavená, po padesáti letech mi zase píše jeden 'kamarád' (myšleno v lepším smyslu slova (: ) a nebo protože se se mnou dneska snažila 'usmířit' ta [****]. kašlu na ni, ale to už jsem asi říkala, že?

pátek, večer. fakt neexistuje mnoho kombinací, co by mně přinutilo k pravému nefalšovanému úsměvu. (TY a JÁ je jen značná část z nich.)

možná že vám tady toho říkám až moc na to, že vás vůbec neznám, ale dokud nepřidám fotku a svoji adresu, tak to nám obou může bejt.... někde jinde, řekněme.

právě si pouštim Welcome to St. Tropez. znala jsem to asi miliardu let předtím, ale až teď, když to všude hrajou se mi to začlo líbiiiiiiiiiiit.

____________________________________________________________
další věci dopíšu později, nechce se mi psát.

do you hear me? i'm talking to YOU!

10. listopadu 2011 v 21:50 | Jail.


čau. prostě čau.
chápu, že po tom, co se několik miliard let neozvu je "čau" trochu... jak to říct. není to profesionální, ale lepší pozdrav mně v tuhle chvíli nenapadá. slovo "čau" nesnášim, ale je mi to jedno. měním přezdívku. Jail. fakt trapný jméno, ale komu na tom záleží? příště za moje jméno nepište úchylárny a možná tam zůstane to ještě trapnější. fakt dík, tyjo.

náladička? na bodu mrazu. omlouvám se že takovýhle depresivitárny šířím po těch vašich krásných růžových blozích s šířkou stránky 1 pixel a s pozadím 'cute cupcakes s ňuňu očíčkama', ale je to MŮJ blog.

posloucháte mě vůbec někdo? to, že když vám někde napíšu a vy se dáte do offlinu a nic mi neřeknete by se ještě dalo přehlížet, ale to že já vám jednou řeknu o mým problému a vy mě ignorujete a začnete se mi (v lepším případě) plíst do řeči nebo (v horším případě) prostě odejdete... ? je mi z vás fakt na blití.

a co ty, nádherná osobo XY? myslíš si, že se z tebe pose*u do vejšky když mi řekneš že sem umělá? no tak se možná každej den netvářim jak @*!<"= jako ty, ale mám dobrou náladu. nemám tě ráda. nikdy jsem tě ráda neměla. nikdy tě mít ráda nebudu. a sedni si klidně na zadek a dělej ze sebe zase chudinku, ale já na tebe kašlu, jako ses vykašlala ty na mě.

_________________
ha, ha, ha. právě si připadám jak nehorázná ímou, která půjde za chvíli skočit z mostu. nejsem taková. jenom mám špatnou náladu a musím to ze sebe dostat. a komu jinýmu to mám říct? možná to prostě občas potřebuju říct těm majitelkám blogu s růžovejma poníkama a affíčkama.

PS: nechte mě bejt. pište si sem klidně reklamy a cokoliv, hlavně mě nechte na pokoji.


dear old times,I really miss you,please come back:[

24. srpna 2011 v 20:49 | Viwia°
fakt mi chyběj ty časy,kdy jsem každej den v pět hodin běžela a hupsla do gauče abych se mohla dívat na h2o stačí přidat vodu:D

teď se všechno změnilo.. všechno.. všechno všechno všechno! k dobrýmu nebo k lepšímu?

Status: Zamilovaná:D♥

24. srpna 2011 v 13:39 | Viwia°
ach ach:D
je to tu zas:D

zase je tady ta bláznivá adminka která je nejdříve strášně *inlove* a pak jí někdo zlomí srdce a je v depresi:D
první fáze:ďábelská posedlost oním Klukem s velkým Ká
a tu právě teď mám:D

nejdřív jsem se vůůbec nedovažovala mu napsat,ale pak jsem viděla fotky,jak je s jinou holkou a popadl mě smutek,žárlivost i vztek... vše v jednom:D a tak jsem se konečně odvážila mu napsat.. bylo mi jedno,jestli mi odpoví a co si o mně bude myslet,ale hlavní bylo,že jsem MU napsala!<3 ^^

a on odpověděl! píšeme si [zprávy,na fb není tolik abychom si chatovali:D] doteď a pořád o to samým o čem jsme začali.. trvá to už asi pět dní a milujuj když přijdu na fb a tam vidím: 1 nová zpráva. od tý doby mám fb radši:D

takže teď sik užívejte mojí skvělou náladu,protože... kdoví,třeba za chvíli zmizí! a kdoví,třeba zůstane navždy:D

Je t'aime.
...Miluju tě.

sun sun sunny sun :D ^^ :)

21. srpna 2011 v 10:49 | Viwia°
lalalá. sun sun sunny sun:D
taky tak milujete tuhle prázdninovo-víkendovou pohodičku?:)

včera jsme hráli hru Svět... fakt doporučuju hodně se tam toho naučíte;):D měla jsem vítězství už skoro v kapse,ale.. áá!:D
jó,jsou i chytřejší:/:D

chtěla jsem si jet koupit nějakej časák,ale jsem na to moc líná,takže se prostě budu povalovat jenom se sluchátkama v uších(což není taky zas tak špatný;))
jinak,dávejte si pozor na svoje pejsky,protože můj měl včera úpal chudinka:( asi o tom ještě napíšu;)

mějte se!:)

tomuhle se říká léto!:D ^^

20. srpna 2011 v 13:19 | Viwia°
na tohle jsme dlouho čekali...:)))))

prosíím o hlas:D oplatím;)

19. srpna 2011 v 10:49 | Viwia°
^^
ano, je to tu zas. zase chabě prosím o hlas:D ale nechci vypadnout (:

takže prosím všechny,který kvůli pitomýmu dešti sedí doma a všechny ostatní... :D
TADY za Viwi :))

strašně moc děkuju a klidně oplatíím:P

zdroj fotky:)

"jdu si uklidit pokoj" "jo jasně" :D:D

18. srpna 2011 v 19:29 | Viwia°


ano,chápu. je to k neuvěření:D
ale já si jdu fakt uklidit pokoj!! :O
dobře,něvěřím tomu sama:D
ale je tady bord... teda čurb... teda nepořádek jak v tanku:D

ňáký aktuality->:D
takže celej den se válim u vody:)
zase hraju travian :D:D
tam nahoře se mi možná konečně rozsvítilo... né vtip!:D však vy víte :D
 
 

Reklama